Vaše mince - numismatika, mince ČNB i světové

Registrace
Chcete nakupovat za nejlepší ceny?
Chcete vědět včas o všech mincích?
Chcete nejlepší ceny při výkupu?
Zaregistrujte svoji emailovou adresu:
Kontakty
Ing. Ludvík Čanda
T: +420 703 435 135
Ú: 2108007510/2700 Unicredit Bank
Reklama
Radost z lahve

www.vasemince.cz

Mince k narození dítěte

Narození dítěte Narození dítěte Darujte k narození dítěte nádhernou minci, jejíž propracovaný obal umožňuje doplnit otis, text od dárce apod. Mince je ražena v nejvyšší kvalitě proof z ryzího stříbra. Její hmotnost je 1 Oz, tedy 31,1 g. Průměr mince je 37 mm.
Akční cena mince je jen 1.990 Kč.


Svatební mince

Svatba Svatba Darujte ke svatbě dárek, který tento den bude připomínat velmi dlouho a neztratí svou hodnotu. Uskladnění v originální bílé etuji s vyřezávaným srdcem a číslovaným certifikátem autentičnosti. Mince je ražena v nejvyšší kvalitě proof z ryzího stříbra. Její hmotnost je 1 Oz, tedy 31,1 g. Průměr mince je 40,6 mm.
Akční cena mince je jen 2.490 Kč.

7 divů světa - unikátní sada investičních mincí (1 Oz 999 stříbra)

Golden Gate - 7 divů světaGolden Gate - 7 divů světa Petra
Tato mince je již šestým přírůstkem do naší série investičních mincí na téma Sedm divů světa od Golden Gate. Minci z ryzího stříbra jsme vydali v té nejvyšší kvalitě proof, v limitované edici 3000 kusů. Autorem grafického návrhu je opět Asamat Baltaev, jeden z nejtalentovanějších medailérů dnešní mladé generace. Rubovou stranu mince zdobí motiv skalního města Petra, na lícové straně je portrét Jejího Veličenstva královny Alžběty II. Minci vyrazila Česká mincovna, a. s.
Akční cena mince je jen 1.490 Kč.

Golden Gate - 7 divů světaGolden Gate - 7 divů světa Machu Pikchu
Akční cena mince byla 1.490 Kč.
Nyní je cena 1.690 Kč


Golden Gate - 7 divů světaGolden Gate - 7 divů světa Machu Pikchu
Akční cena mince byla 1.490 Kč.
Nyní je cena 1.690 Kč


Golden Gate - 7 divů světaGolden Gate - 7 divů světa Tadž Mahal
Akční cena mince byla 1.490 Kč.
Nyní je cena 1.690 Kč


Golden Gate - 7 divů světaGolden Gate - 7 divů světa Velká čínská zeď
Akční cena mince byla 1.490 Kč.
Nyní je cena 1.790 Kč


Golden Gate - 7 divů světaGolden Gate - 7 divů světa Colosseum
Akční cena mince byla 1.490 Kč.
Nyní je cena 1.790 Kč


Golden Gate je největší českou společností zabívající se spořením a investováním do zlata a stříbra. Jako první společnost v ČR vydává svou vlastní kolekci stříbrných mincí. Motiv celé série, 7 divů světa, si vybrali sami klienti společnosti GoldenGate ve veřejném hlasování.

Minci Vám nabízíme jako partner společnosti Golden Gate a v žádném jiném obchodě ji nezakoupíte. Společně se zakoupením první mince si můžete rezervovat právo (nikoliv povinnost) zakoupit i další mince z kolekce. Nezapomeňte si objednat také exkluzivní dřevěné etue v dárkovém balení.

Golden Gate - 7 divů světa Etue na 1 minci
Cena 249 Kč.
Golden Gate - 7 divů světa Etue na celou sadu 7 mincí
Cena 849 Kč.
Titulární medaile - Maturant, Ing., Mgr. a Mudr.

Titulární medaile - Maturant, Ing., Mgr. a Mudr. Osobitý dárek pro maturanty, magistry, inženýry a doktory medicíny. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo získal nebo v brzké době získá některý z titulů, obdarujte ho medailí, která mu bude úspěch trvale připomínat a vyjádřete tak, že si toho opravdu vážíte.

Cena medaile je 1.990 Kč

Taštičky/kapsy na mince

Pokud plánujete minci darovat, bude pro Vás jistě zajímavá nabídka veselých obalů, do kterých minci ukryjete včetně plastové eteu. Věřte, že za pár korun dodáte hodnotnému daru i šmrnc, humor a styl.

látkové kapsy na mince
Taštička má zip, který je pro snažší manipulaci opatřen poutkem. Rozměry jsou přibližně 10 x 11 cm. Následně lze využít rovněž jako peněženku, obal na telefon, klíče apod.

Cena je 39 Kč.

Jak objednat?

Při objednávce mince připište poznámku, že si přejete přidat taštičku a uveďte zvolený motiv. Naše pracovní názvy motivů (na obrázku zleva doprava a shora dolů) jsou kuřátko, kocour, opička, slečna, myška, méďa, gejša, králíček a prasátko.

Odborná literatura nejen pro investory

Kniha Investujte do zlata a stříbra - Michael Maloney Investujte do zlata a stříbra
Michael Maloney

Nejuznávanější kniha v oboru investování do vzácných kovů. Bible investování do zlata a stříbra. Předmluvu napsal Robert Kiyosaki a kniha je zařazena do edice Poradci bohatého táty.

V průběhu věků se mnoho věcí používalo jako platidlo: dobytek, obilí, koření, mušle, perly a nyní papír. Ale jen dvě věci jsou skutečné peníze: zlato a stříbro. Když začíná být papírových peněz příliš mnoho, a ztrácejí tak hodnotu, vracíme se zpátky k drahým kovům. Během těchto událostí dochází vždy k obrovskému převodu bohatství a záleží na vás, zda se toto bohatství bude převádět na vás nebo od vás. Dozvíte se, kde, kdy a jak investovat a dosahovat maximálních výnosů bez ohledu na stav ekonomiky a další důležité rady, například, jak se vyhnout prostředníkům a převzít kontrolu nad svým finančním osudem pomocí přímého provádění vlastních investic.
Doporučená MOC je 260 Kč

Na www.vasemince.cz jen za 180 Kč

© 2011 - 2020 Ludvík Čanda

TOPlist